Verslag 17e Zultrit

Door: Frans den Otter (toercoördinator)

Zondag 17 oktober 2021 hebben we de 17e Zulrit gereden. Om 8:30 uur heeft Hans Verweij van MotoPort Den Bosch zijn winkel geopend en wordt het circus weer opgebouwd. Er wordt koffie en thee gezet, de inschrijftafel wordt in gereedheid gebracht en de route laadstations worden opgestart. Voor 9:00 uur staan de eerste deelnemers al op de stoep. Een uurtje later staan er flinke rijen bij de inschrijftafel, de laadstations en de koffie. Een gezellige drukte waarvan we alleen maar konden dromen. Om 11:00 uur was iedereen vertrokken (het A-team van onze club als laatste) en konden we de zaak weer afbreken. Op naar het eindpunt, Herberg de Poeling in Den Dungen.

Bij het eindpunt aangekomen kwam de eerste rijder al snel binnen. De rest stroomde druppelsgewijs binnen en tegen 17:00 uur had 80% van de deelnemers zich afgemeld. Gezien de reacties van de deelnemers, mooie rit en geweldig weer, durf ik te stellen dat Zulrit 17 als een geslaagde tourrit de boeken in gaat. Onze club mag trots zijn op onze vrijwilligers en de gastvrijheid van MotoPort en Herberg de Poeling. De traktatie van de Dungense Molenbakker, een suikerslof, mag hierbij niet vergeten worden. Ik dank dan ook iedereen die hieraan heeft meegewerkt en zie vol vertrouwen uit naar de volgende rit in het voorjaar, de Brabantse Landschapsrit op 17 april 2022.

24-10-2021
Motoport Den Bosch
Molenaar Motors
Landelijk Overleg Orgaan Tourclubs
Motorrijders Actiegroep